Kalendarz konsultacji

Czerwiec 2019

Events calendar
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Events of the day 16 czerwiec 2019 (niedziela)

Konsultacje społeczne - Ankiety

Zebranie opinii mieszkańców w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami gminy Radzymin w zakresie finalizacji koncepcji projektowej Centrum Radzymina po konkursie urbanistycznym. Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są mieszkańcy gminy Radzymin. Konsultacje mają zasięg ogólnogminny i przeprowadza się je na terenie gminy Radzymin w terminie: 16 czerwca – 6 września 2019 roku.

W celu zwiększenia dostępności do nowych mieszkań na wynajem dla mieszkańców Gminy, konieczne jest podjęcie działań kierunkowych, zmierzających do wytypowania nieruchomości na terenie gminy przeznaczonej na ten cel, określenie za-potrzebowania na mieszkania (ilość mieszkań i ich powierzchnia) oraz wykonanie analizy efektywności inwestycji w której udziałowcem byłaby gmina oraz partner prywatny, którego zadaniem byłoby sfinansowanie kosztów inwestycji.

Ankietę prosimy wypełnić w terminie do 8 lipca 2019 roku on-line pod adresem www.konsultacje.radzymin.pl lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta i Gminy Radzymin w godzinach pracy Urzędu. Ankieta złożona po terminie pozostanie bez rozpatrzenia.

Powrót na górę strony